СОСНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Рівненського району Рівненської області

Селищна рада

Соснівська селищна рада

С К Л А Д

виконавчого  комітету   селищної  ради

 

  1. Кот Микола Володимирович – селищний голова;
  2. Стерлюс Павло Олександрович - заступник селищного голови з питань діяльності   виконавчих органів ради;
  3. Семенчук Світлана Анатоліївна – секретар виконавчого комітету;
  4. Яніцька Валентина Володимирівна – секретар селищної ради;
  5. Кручок Жанна Володимирівна – член виконавчого комітету;
  6. Шеремет Олег Валерійович - член виконавчого комітету;
  7. Чернишина Віра Максимівна - член виконавчого комітету;
  8. Веремчук Людмила Василівна - член виконавчого комітету;
  9. Юрчик Людмила Миколаївна - член виконавчого комітету;
  10. Довмат Мирослава Валентинівна - член виконавчого комітету;
  11. Чикалюк Дмитро Миколайович - член виконавчого комітету;
  12. Титар Михайло Ількович -член виконавчого комітету;
  13. Зданович Олександр Олександрович - член виконавчого комітету;
  14. Власюк Тетяна Валентинівна  - член виконавчого комітету;
  15. Суходольський Олександр Станіславович.

 

 

С К Л А Д

депутатів  Соснівської   селищної  ради

 

   Головою  Соснівської  селищної  ради  обраний – Кот  Микола   Володимирович,  1981р.н., освіта  вища, позапартійний.

 

депутати  Соснівської  селищної  ради

 

           № округу   1    Банацький Олег Романович;

           № округу   1    Мельник Лариса Іванівна;

           № округу   1    Ткачук Віталій Валерійович;

           № округу   2    Букар Микола Ростиславович;

           № округу   2    Вознюк Роман Ісакович;

           № округу   2    Суходольський Олександр Станіславович;

           № округу   2    Яніцька Валентина Володимирівна;

           № округу   3   Андрощук Людмила Володимирівна;

           № округу   3   Іванчук Едуард Юрійович;

           № округу   3   Юрчик Василь Васильович;

           № округу   4   Касянчук Василь Володимирович;

           № округу   4   Кокота Богдан Степанович;

           № округу   4   Стерлюс Павло Олександрович;

           № округу   4   Юречко Тарас Іванович;

           № округу   5   Капранчук Тетяна Миколаївна;

           № округу   5   Рудик Олександр Віталійович;

           № округу   5   Філінський Андрій Леонідович;

           № округу  5    Яніцький Володимир Святославович;

           № округу  6    Балк Олег Володимирович;

           № округу  6    Озійчук Оксана Павлівна;

           № округу  6    Рибачок Людмила Миколаївна;

           № округу  6   Шелегеда Василь Миколайович.